Cashout from paper wallet

Hey guys i boguht some LTC few years ago just because i heard about crypto and there was LTC ATM near by… I have paper wallet since then i checked it out at blockchain its still here but i dont know how to sell it… Im unexperienced and dont wanna to lost my LTC… Whats ideal way to sell it?
Thanks for yours advice :slight_smile:

Cau Matus, najprv musis dat privatny kluc do nejakej penazenky, najlepsie electrum ltc. Potom previest na nejaky exchange a predat za eura.

oo ďakujem potešila odpoveď…
Takže najprv vytvoriť a previezť z papiera do online peňaženky… je to bezpečné to držať na tejto online peňaženke? nie som si istý počkal by som ešte ako to pojde s LTC no chcem byť pripravený predať ho potom čo najrýchlejšie…
potom sa registrovať na nejakú exchgange stránku… a potom previezť z online do exchange…
tých je milión… nejaký tip? po prípade možem tie LTC držať potom tam? Ako rýchlo to budem vedieť cca predať… ?

  • electrum ltc je aplikacia na PC … pokial nezabudnes heslo, maloco je bezpecenejsie
  • na exchange si cim skor zaloz ucet aby si ho stihol overit, budu pytat obciansky alebo pas
  • najbezpecnejsie exchange: Kraken, Bitstamp, Binance … nezakladaj ucet na nejakej pochybnej

ĎAKUJEM!
už len posledná otázka… máš LTC? nejdeš ho predávať? Kam až može po ísť cena v maximálne polročnom horizonte?

Ja to sledujem voci BTC.
Ak bude 1 LTC = 0.016 BTC predavam.
Mam ich okolo 300 … zatial ich mam ulozene na BlockFi, tam za ne dostavam urok.

nedavaj to tu takto verejne … napisem ti privatnu spravu